Úvodní stránka > Aktuality

Upozornění pro naše občany

Vážení občané.docx

Hlášení - prodej bylinných čajů

Ve středu 28.června v čase od 11 do 11.30  hod. se budou prodávat Bylinné čaje od otce Pleskače z Brna.

V nabídce budou různé bylinné čaje, rakytníkový a ostropestřecový olej, dále budou v nabídce bylinné sirupy  na močové cesty, na vysoký tlak, na paměť  i na oči, kustovnice, kozlíkové tablety a různé masti na bolavá záda svaly a klouby.

V nabídce bude zdarma další tištěný díl o bylinkách.

Prodej bude probíhat z auta na prodejním místě

Hlášení - ředitelské volno v ZŠ

Ředitelství Základní školy Moravany se souhlasem zřizovatele vyhlašuje mimořádné ředitelské volno na dny 27. a 28. června z důvodů nevhodných podmínek pro výuku, pobyt ve školní budově i mimo ni. Žáci přijdou do školy ve čtvrtek 29. června, kdy se bude konat sportovní den ve Vlkoši. Oběd i družina bude. Vysvědčení se vydává v pátek ráno.

Hlášení - oznámení Podchřibí

Podchřibí a.s. Ježov oznamuje všem občanům a včelařům,že bude ošetřovat letecky porosty kukuřice proti živočišným škůdcům přípravkem INTEGRO v registrované dávce. Budou ošetřeny tyto pozemky: Dřínochov.

Postřik se bude provádět v termínu 1.7.- 7.7.2017.

ˇZádáme občany, aby na  ošetřené pozemky nevstupovaly.Děkujeme za pochopení.

Hlášení - prodej krmných směsí

Pojízdná prodejna společnosti ZERA, a. s. Ratíškovice oznamují že v úterý  27. 6. v 9.30hod  bude v naší obci prodávat krmné směsi pro hospodářská zvířata - králík 25kg za 210,-; nosnice - sypká 25kg za 225,-; nosnice granule 25 kg za 230 kč a jiné. Produkty jsou nabízeny v baleních po 10 kg a 25 kg, vše za výhodn&eacu te; ceny. Dále nabízíme balení 50 kg pšenice ozimá, ječmen ozimý, oves, kukuřice a to pouze na objednávku předem . Více informací a objednávky na telefonu: 727 982 766."

Stavebniny Machálková

Stavebniny Machálková.pdf

Hlášení - kamenosochařství

Soukromé kamenosochařství Vrba Libor přijímá v sobotu 24.6. v době od 11.15 do 11:45 na hřbitově v Kostelci objednávky na výrobu nových pomníků a to dle našeho nebo Vašeho návrhu nebo dle zahraničních katalogů. Dále sekání, zlacení, stříbření a obnovu písma. Prodej hřbitovních doplňků a jiné kamenické práce. Na přijaté zakázky platí velké slevy.

Hlášení - poplatky za popelnice

Oznamujeme občanům, že v týdnu od 19. června do 23. června se budou vybírat poplatky za popelnice na II. pololetí 2017.

Hlášení - upozornění

Upozorňujeme majitele bazénů a větších nádob na zalévání, aby napouštění prováděli pouze po dohodě s OÚ z důvodu prudkých nárazů na spotřebu upravené vody a možnosti nedostatku přítoku vody surové. Děkujeme za pochopení.

Hlášení - hospůdka na 100 Hýsly

Hospůdka Na stovce v Hýslých přijme do svého týmu servírku na hlavní pracovní poměr, kuchařku a uklízečku na vedlejší pracovní poměr nebo dohodu o provedení práce. Hledáme příjemnou, usměvavou, časově flexibilní a samostatnou slečnu, vhodné i jako přivýdělek pro studentku. Nabízíme práci v přátelském kolektivu a nekuřáckém prostředí. Bližší informace na tel.605 304 850 nebo hospudkana100@seznam.cz.

Novější 1

21.6.2017