Úvodní stránka > Aktuality

Novější 1 3

Hlášení - nabídka pracovního poměru na zkrácený úvazek

Firma Lef Milotice, výrobce knedlíků, těst a příloh přijme pracovníky na zkrácený úvazek. Jedná se balení zboží do kartonu 3x týdně. Práce je vhodná pro ženy i muže, důchodce, ženy a mateřské dovolené. Více informací na sídle firmy v Miloticích nebo na telefonu 774 916 448.

Hlášení - výkupna kovových odpadů

Výkupna kovových odpadů.pdf

Hlášení - prodej uzenin

Hlášení - kamenosochařství

Kamenosochařství Vrba Libor přijímá v sobotu dne 25.3.2017 v době od 12:30 do 13:00 hodin na hřbitově v Kostelci objednávky na výrobu nových pomníků a to dle našeho nebo Vašeho návrhu nebo dle zahraničních katalogů. Dále sekání, zlacení, stříbření a obnovu písma. Prodej hřbitovních doplňků a jiné kamenické práce. Na přijaté zakázky platí velké slevy.

Hlášení - X car centrum

Rozhlasove_hlaseni_brezen_2017-1 X car centrum s.r.o..doc

Hlášení - oznámení Podchřibí

Podchřibí a.s.Ježov oznamuje všem občanům,že bude ošetřovat porosty ozimé řepky proti živočišným škůdcům přípravkem Nurelle D. Aplikace se bude provádět v termínu od 24.3. do 3.4.2017.Protože se jedná o přípravek

pro včely nebezpečný,žádáme včelaře ,aby si  svá včelstva  zabezpečili a občany, aby na ošetřené pozemky nevstupovaly. Jedná se o následující hony: Dílce,Široký,Díl za Zbořilovým, Paniháje, Padělky.

Hlášení - pozvání na fotbal

TJ Slavoj Moravany zve příznivce kopané na mistrovské utkání mužů, které sehrají na svém hříšti v neděli 26. března s FC Vracov, začátek v 15 hodin.

Hlášení - nabídka kompostu

Oznamujeme občanům, kteří mají zájem o kompost, že je uskladněn směr k vodojemu u prostřední cesty mezi vinohrady. Kompost je bezplatně kdykoliv k odebrání.

Pozvání- Hodonínská zahrada

Hodonínská zahrada.pdf

Prodej drůbeže

Drůbežárna Prace bude v úterý 21. 3.  v 10:45 hod. prodávat:

kuřice všech barev - 170 Kč/ks, chovné kohouty, roční slepice - 80 Kč/ks

krmivo pro drůbež a králíky + vitamínové doplňky,

dále pak vykupovat králičí kožky - 5 Kč/ks.

Novější 1 3

23. 3. Ivona