Drobečková navigace

Úvodní stránka > Aktuality > Pozvání

PozváníHlášení v rozhlase:

V sobotu 27. května od 10 hodin dopoledne do 2 hodin v noci se uskuteční v Kyjově festival piva KYJOVSKÝ ŠKOPEK! Pro návštěvníky bude zajištěno na 30 druhů piv, dobré jídlo, bohatý program i nevšední zábava. Dále předváděcí akce motocyklů s možností vyzkoušení, zábavné atrakce pro děti i dospělé, soutěž v pojídání knedlíků, pivní soutěže, stylová odpočinková zóna. Celodenní pódiový program živých kapel večer vystřídá DJ JOHNY GREGORY FANTASTIC AFTER PARTY. Celodenní vstupné pouze 120 Kč, děti do 15 let zdarma. Více hledejte www.dum-kultury-kyjov.cz

 

Městské kulturní středisko v Kyjově vás zve 3. června ve 20 hodin do letního kina v Kyjově na slavný muzikál My fair lady. Nenechte si ujít tento velký zážitek z muzikálu, v podání Městského divadla Brno, který zná celý Svět! Využijte zvýhodněné vstupné 530 korun v předprodeji pouze do 31. května, více informací na www.dum-kultury-kyjov.cz

 

Dále vás Městské kulturní středisko v Kyjově zve na Koncert cimbálové muziky Grande Moravia Ladislava Pavluše v rámci červnového miniturné po Moravě se svými sólisty. Na návštěvníky koncertu čeká nevšední zážitek z legendárních světových hitů, ale tradičně nebudou chybět ani lidovky. Tento koncert se uskuteční 7. června od 19 hodin v divadelním sále Domu kultury v Kyjově.

 

V úterý 20. června ve 20 hodin v letním kině v Kyjově bude mít koncert jedna z nejoblíbenějších českých zpěvaček Marie Rottrová. Zvýhodněné vstupné 530 korun v předprodeji pouze do 18. června, více informací na www.dum-kultury-kyjov.cz.

 

 


Menu

Kyjovské Slovácko v pohybu.jpg

http://www.kyjovske-slovacko.com/

Mikroregion Moštěnka

www.mostenkajih.cz

Aktualizace úřední desky provedena

 5.5.2017

 

Nejbližší zasedání zastupitelstva obce

 29.5.2017

 

Nastavte si zasílání zpráv

Nastavte si přebírání aktualit na svůj e-mail. Zatím tuto službu používá jen 93 osob. Přihlásit se můžete v sekci Aktuality - rubrika VŠECHNY.

 

Vyhledat v textu

28. 5. Vilém

Zítra: Maxmilián

Trošku statistiky

Možná Vás zajímá, že nejstarší žena v obci se narodila v roce 1922 a nejstarší muž se narodil v roce 1921. Počet svobodných v naší obci je 300 vdaných či ženatých 324 vdov či vdovců 61 a rozvedených je 49 osob. Počet obyvatel k 7.11.2016 je 735.Průměrný věk obyvatel je 43,7084.

Návštěvnost stránek

171807
moravany_foot